تورهای دریاگردی دبی

تورهای دریاگردی دبی

نرخ تورهای دریاگردی دبی

رزرو تورهای دریاگردی دبی

تورهای دریاگردی دبی

دریاگردی دبی دانات Danat Dubai Cruises

این کاتاماران ۳۴ متری با سرعت ۱۸ گره ای برای چاترهای گروهی، عرضه محصولات و پذیرش مراسم عروسی در دسترس بوده و دارای ظرفیت ۳۰۰ مسافر (۱۷۰ صندلی) می باشد.

امکانات روی عرشه شامل زمین رقص، سیستم موسیقی، مانیتورهای تصویری، عرشه آفتاب گیر و دو عرشه ی سر پوشیده با تهویه ی مطبوع است.

چارترهای چارلوت آن Charlotte Anne

Charlotte Anne در دانمارک در سال ۱۹۴۹ ساخته شده و در آب های عرب بیش از یک دهه است که کرایه داده می شود. این کشتی کاملاً از چوب بلوط ساخته شده است، چارترهای کامل خارجی را به منطقه موساندام عمان شمالی به همراه غواصی با ماسک اکسیژنی در زیباترین و بکرترین مناطق غواصی این ناحیه عرضه می کند.

 

کاوندیش وایت Cavendish White

Cavendish White دارای کرایه قایق های مجلل شامل سفرهای کوتاه تا اقامت های شبانه و حتی گذراندن تعطیلات روی آب است.

همچنین دارای بزرگترین قایق تفریحی دبی هستند که دارای ۱۲۲ فوت طول بوده و قطعاً شرکای کاری و دوستان شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. انواع گزینه های سفرهای دریایی (شامل کرایه دربستی برای سر تا سر دنیا) در دسترس بوده و خدمات پذیرایی کامل را عرضه می کنند برنامه های گروهی نیز پذیرفته می شوند. این دارای یک مجمعه صنایع دستی برای فروش نیز می باشد.

بریستول خاورمیانه Bristol Middle East Yacht Solution

این شرکت که مرکز آن در مارینا واقع شده است. کرایه و بسته های قایق سواری را در انواع مدل ها از قایق های مجلل تا داوهای قدیمی و چوبی، کاپیتان جک، عرضه می کند.
قایق های این شرکت را می توان برای کلیه ی برنامه ها شامل سفرهای رومانتیک دونفره، مهمانی های ازدواج و تولد کرایه کرد. سفرهای ماهی گیری و ورزش های آبی نیز برگزار می شوند و Bristol تورهای هوایی و زمینی را نیز بر عهده دارد.

بلوسیل دبی Bluesail Dubai

Bluesail دارای قایق های ۴۲ فوتی است که برای کرایه خصوصی و برنامه های شرکتی شامل امکانات تخصصی گروهی و روزهای Match Race در دسترس هستند.

همچنین Bluesail کرایه قایق های موتوری را با قایق های سرعتی جدید اسب بخار ۲۰۰ | ۲۱ فوت و اسب بخار ۴۵۰ | ۳۴ فوت خود عرضه می کند که می توانید با آنها روی نهر و خط ساحلی دبی حرکت کنید. به قایق سرعتی مراجعه کنید. کلیه ی کشتی ها کاملاً بیمه شده و به لوازم ایمنی ضروری مجهز هستند.

باتوکس دبی Bateaux Dubai

Bateaux Dubai انواع میهمانی ها را تا سقف ۳۰۰ نفر با تماشای مناظر بدون مانع از کلیه ی صندلی ها ارائه کرده و برای برنامه های شرکت ها و مهمانی های خصوصی کرایه دربستی دارد. این کشتی به صورت روزانه و از قبل رزرو می شود که شامل پایان هفته و تعطیلات می باشد.

تورهای قایق دبی
Tour Dubai سفر یک ساعته روی نهر را با یک داو سنتی شامل گزارش از پیش ثبت شده درباره ی ناحیه و تاریخ ، مکان ها
و شگفتی های منطقه ارائه می کند.

تور یاچینگ دبی

Enjoy Yaching انواع سفرهای برنامه ریزی شده و سفارشی را ارائه کرده و برای بازدیدکنندگان و مسافران امکان تجربه آب های زیبای خلیج فارس را فراهم می سازد. این سفرها که از چند مکان در سرتا سر دبی آغاز می شوند  سفرهای رومانتیک دو نفره یا مکانی برای ملاقات های کاری یا ارائه ی کار شامل می گردد.
سفر در غروب نیز از محبوبیت خاصی برخوردار است. همچنین بهترین روش مبارزه با ترافیک دبی استفاده از خدمات تاکسی قایق موتوری قوی با انواع مکان های سوار و پیاده شدن میان نهر و دبی مارینا است.

این قایق موتوری سریع (۵۰ کیلومتر اسب بخار) را می توان با ۵۰۰ درهم در ساعت، شامل کاپیتان (انگلیسی، آلمانی و عربی زبان) و نوشیدنی است.

لمردین مینا سیاهی دبی

لمردین مینا سیاهی  انواع سفرهای دریایی چارتر را از لنگرگاه که خود را ترتیب می دهند. تعدادی از قایق ها برای سفرهایی با فواصل طولانی و فعالیت هایی شامل ماهی گیری در قسمت عمیق دریا ، ماهی گیری با تور و تماشای مناظر دیدنی در دسترس هستند. قیمت ها بنا به درخواست در دسترس بوده و کلیه ی نرخ ها شامل یک کاپیتان و تجهیزات می باشد.

تور دریا گردی دبی دانات
Danat Dubai Cruises این کاتاماران ۳۴ متری با سرعت ۱۸ گرهای برای چارتر های گروهی ، عرضه محصولات و پذیرش مراسم عروسی در دسترس بوده و دارای ظرفیت ۳۰۰ مسافر ۱۷۰ صندلی می باشد.

تور دوسیل دبی

Dusail Yacht charter تورهای ساحلی خود را روی قایق تفریحی مجلل و ۵۰ فوتی آنرورا و نیز بسته های غواصی ، صخره ی آبی یا ماهی گیری با مگس طعمه ، کرایه قایق های موتوری و قابل باد شدن عرضه می کند.

سفرهای صبح از کلوپ دریایی بین المللی دبی در ساعت ۱۰٫۳۰ آغاز شده و ۱۲٫۳۰ باز می گردند، در حالی که سفرهای غروب در سال ۱۵٫۳۰ شروع می شوند. اسنک و نوشیدنی روی عرشه ارائه می شود و میهمانان می توانند استراحت کرده و از مناظر بکر خط ساحلی دبی لذت ببرند.

تور ال موندو دبی

El Mundo یک کاتاماران ۶۰ فوتی است که می توان آن را برای کلیه ی مراسم شامل سفرهای رومانتیک ، برنامه های گروهی ، سفرهای دریایی ناهار و شام در اطراف Fun In The Sun  و Palm Jumeirah کرایه کرد.
چارترهای طولانی تر برای غواصی با لوله ی تنفسی، تماشای دلفین یا سفر به موساندام نیز در دسترس است.

تور اقامتگاه واقعی  کاوندیش وایت دبی
Cavendish White دارای کرایه قایق های مجلل شامل سفرهای کوتاه تا اقامت های شبانه و حتی گذراندن تعطیلات روی آب است.

ورودی ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.