تور بالن سواری دبی

بالن سواری دبی

تور بالن سواری دبی

تور بالن سواری دبی از داخل بالن كه به ملايمت در هوا شناور می باشد مهمانان تور دبی میتوانید در هنگام سيپده دم هوای خنک را در ارتفاع چند متري بر بالای ريگزارهای سرخ با آرامش کامل حس كنيد و چشم اندازهايي را كه در زير پاهايتان می باشد را تماشا كنيد.

در تور بالن سواری صحرا را از جايي می بینید كه كمتر كسي ديده بيابان عظيم و بزرگ را از این ارتفاع دیده باشد و كوههاي نا هموار هاجر در شرق را تماشا می کنید و افق مدرن دبي را از سوی غرب می بینید.

دوستانی که تمایل دارند در تور بالن سواری شرکت کنند لطفا به همکاران ما در بخش فروش تور دوبی هنگام رزرو تور دبی اعلام فرمایید تا هماهنگی های لازم با راهنمای فارسی زبان دبی تراول که لحظه به لحظه در تور دبی همراه شما خواهند بود انجام گردد.

تور بالن Voyagers Xtreme

این کار بهترین روش برای برگزاری جشن های تولد، سالگرد یا ارائه ی محصولات است. پروازهای روزانه تا سقف ۱۲ نفر هر صبح در سر تا سر شهر، کوه ها یا صحرا صورت گرفته و از روی Dubai Internet City یا Fossil Rock با خلبانی دارای مجوز می گذرند. سفرها با توجه به شرایط آب و هوایی صورت می گیرند.

تورهای بالن هوای گرم دبی

Balloon Adventure با هدایت دو بالن هوای گرم که بزرگترین و پیشرفته ترین نمونه ها در دنیا و دارای ظرفیت حداکثر ۴۰نفر می باشد تورهای انفرادی و گروهی ارائه می کند. پروازها در ابتدای صبح میان اکتبر و مه برای رسیدن به طلوع است و پس از آن می توانید با رانندگان حرف های آن ها به عنوان بخش از سفر به سواری روی تپه های شنی و در خارج از جاده بروید.

برای اطلاعات بیشتر یا رزرو تور دوبی و استعلام نرخ با همکاران ما در بخش فروش تور دبی ۸۸۵۰۷۲۵۰ تماس حاصل فرمایید.

 تور دبی لحظه آخری, تور دبی ارزان, تور دبی قیمت

ورودی ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.