Month: دی ۱۳۹۶

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث) ۲۰۱۸

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث)

 

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث) بزرگترین نمایشگاه و کنگره در خاورمیانه و دومین نمایشگاه بزرگ پزشکی در جهان است. در حقیقت هیچ عرصه مهم دیگری برای بازار”تجهیزات و مراقبت های پزشکی” همچون این نمایشگاه در جهان وجود ندارد که بتوان هم در آن آموخت، هم سایر بازرگانان و فعالان را ملاقات کرد و هم به تجارت پرداخت.

بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می‌توانند با پیشگامان این صنعت جهانی در سازمان‌های منطقه‌ای و بین المللی در طی بیش از چهار روز ملاقات کنند و از ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات به طور همزمان بهره ببرند.

تاریخ نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث) ۲۰۱۸ :  ۲۹ ژانویه تا ۱ فوریه

در دوره گذشته نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث) ۲۰۱۷ بیش از ۴۰۰۰ تولید کننده، توزیع کننده و شرکت خدماتی مرتبط، نوین ترین فناوری‌ها، ابداعات‌شان و شیوه بهره‌برداری از آنها را در معرض نمایش گذاشتند. از جمله محصولات و خدماتی که تولیدکنندگان و توزیع کنندگان در معرض نمایش قرار می‌دهند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • محصولات تجهیزات پزشکی
  • تجهیزات آزمایشگاهی
  • فناوری‌های فیزیوتراپی و ارتوپدی
  • کالاها و لوازم مصرفی بیمارستان‌ها
  • محصولات و خدمات جراحی فناوری اطلاعات و ارتباطات در مراقبت‌های بهداشتی
  • مدیریت تسهیلات، خدمات پزشکی، رادیولوژی، خدمات مشاوره‌ای در مراقبت های بهداشتی و…

برای شرکت در تور دبی نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث) ۲۰۱۸ لطفا با کارشناسان تور دبی تراول ۸۸۵۰۷۲۵۰ تماس حاصل نمایید.

 

نمایشگاه عرب هلث دبی , arab health , تور نمایشگاه عرب هلث ۲۰۱۸ , نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث) , تور دبی عرب هلث , تور دبی نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی , تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی , تاریخ نمایشگاه عرب هلث دبی ,