Month: شهریور ۱۳۹۵

کافی شاپ یخی دبی

کافی شاپ یخی دبی ,

ادرس کافی شاپ یخی دبی , ورودیه کافی شاپ یخی دبی , قیمت های کافی شاپ یخی دبی , عکس های کافی شاپ یخی دبی

کافه یخ” به تازگی در صحرای دبی باز شده است تا دقایقی مشتریانش بتوانند از گرمای وحشتناک این منطقه فرار کنند. در این کافه همه وسایل از یخ ساخته شده است و دمای هر بخش آن نزدیک به ۶ درجه زیر صفر است.

البته از آنجایی که ورود به این کافه بسیار گران است برای جذب مشتری از راه های مختلفی استفاده شده است. از جمله این راه ها می توان به ایجاد یک مکان اسکی مجازی، کافه یخی و … اشاره کرد، اینجا حتی بازی های مختلف نیز یخی هستند. در این کافه البته از پرده های برفی نیز استفاده شده است.

این کافه توسط طراحان رومانی و روسیه درست شده است چرا که آن ها کار با یخ و برف را بهتر از هر کسی در دنیا بلد هستند. در این کافه مشتریان باید با کاپشن و لباس های گرم وارد شوند چرا که در غیر این صورت سرما خواهند خورد.
در قلب دبی کافی شاپ یخی معروف است و اغلب عروس و دامادها به این مکان سر می زنند.
نمایش اسلاید

به گزارش خبرآنلاین به نقل از لایو جورنال، این اولین کافی شاپ مدرن در منطقه است که در دمای زیر صفر و از یخ ساخته شده است. میز و صندلی ها از یخ بودن و روی آنها پوست مخصوص انداخته تا مشتری یخ نزند!

پیش از ورود به کافی شاپ یخی دبی، به مشتریان لباس‌های گرم داده می‌شود تا سرما نخورند و از محیط لذت ببرند. کافی شاپ برای ۴۰ نفر ساخته شده و در طول روز حدود ۱۰۰ مشتری دارد.
و این در حالی است که هوای بیرون حدود ۴۰ درجه بالای صفر است!

کافی شاپ یخی دبی
منبع : خبرآنلاین و جام کشکول

ورودی ها: