Month: آبان ۱۳۹۴

بازار وافی سیتی (Wafi City Mall) دبی

بازار وافی سیتی (Wafi City Mall) دبی

بازار وافی سیتی دبی

بازار های دبی

بازار وافی سیتی (Wafi City Mall) دبی بازار وافی سیتی (Wafi City Mall) دبی
مرکز خرید وافی یکی از لوکس ترین مراکز خرید در دبی می باشد. قیمت ها نیز به همین جهت تا حدودی با سایر مراکز خرید متفاوت می باشد. این مرکز با بیش از ۳۰۰ فروشگاه و با مساحتی حدود ۵۲۰ هزار متر مربع یکی از دیدنی ترین و لوکس ترین مراکز خرید در دبی می باشد. این مرکز در چهار طبقه بنا شده است.

معماری این مرکز الهام گرفته از معماری مصر و سایر آثار باستانی این کشور می باشد. چندین هرم شیشه ای خیره کننده قرار گرفته در سقف این مرکز که به طرز بسیار زیبایی طراحی و رنگ آمیزی شده اند و چنین مجسمه از فراعنه مصر در بیرون مرکز بر زیبایی خاص این مرکز افزوده اند. در کنار بوتیک ها و فروشگاه های لوکس این مرکز، تعدادی رستوران و کافی شاپ و یک مجموعه تفریحی نیز در نظر گرفته شده است. مرکز تفریحی و سرگرمی این مرکز که در طبقه سوم آن قرار دارد، یکی از محل های بسیار جذاب برای کودکان و نوجوانان می باشد.

آدرس: خیابان القطاعیات
ساعات کار: ۱۰صبح تا ۱۰ شب – جمعه ها ۳۰/۴ بعد ازظهر تا ۱۰ شب

ورودی ها:

مرکز خرید ابن بطوطه (Ibn battuta) دبی

مرکز خرید ابن بطوطه (Ibn battuta) دبی

ادرس مرکز خرید ابن بطوطه (Ibn battuta) دبی

مراکز خرید دبی

مرکز خرید ابن بطوطه (Ibn battuta) دبی مرکز خرید ابن بطوطه (Ibn battuta) دبی مرکز خرید ابن بطوطه (Ibn battuta) دبی مرکز خرید ابن بطوطه (Ibn battuta) دبی

مرکز خرید ابن بطوطه یکی از مراکز خرید منحصر به فرد و بزرگ دبی است که با توجه به معماری و فرهنگ کشورهای متمدن باستانی از جمله ایران، که در نوشته های ابن بطوطه، سیاح مشهور به آنها اشاره شده، بنا گردیده است.

این مرکز دز فضایی وسیع و در جبزرگراه دبی به ابوظبی و در مجاورت دیسکاوری گاردن بنا شده است. در این سفر او از بلاد آندلس، تونس، فارس، مصر، هند و چین دیدن کرد و از دیدن شگفتی های این مناطق متحیر ماند. (( ابن بطوطه مال)) با بهره گیری از ماجراهایی که این جهانگرد عرب در طول سفر خویش داشته، بنا شده است.

در این مرکز ۶ بخش به نشانه ۶ منطقه ای که او به آن سفر کرده ساخته شده که هر کدام ویژگی ساختاری معماری و هنر آن دوران یعنی قرن ۱۴ را دارد و در هر بخش یکی از نمادهای شاخص آن کشور قرار داده شده. شما می توانید در بخش تونس (( فواره شیرها)) که از نمونه اصلی آن در ((الحمرا)) که متشکل از ۱۲ شیر سنگی در اطراف یک حوض و فواره است و از دهانش آب بیرون می ریزد، الهام گرفته شده است را ببینید و یا (( ساعت فیلی)) را در بخش هند ببینید.

به این ترتیب در این مجموعه بخش هایی با حال و هوای کشور های چین، هند، ایران، مصر، تونس و اندلس در معرض دید قرار گرفته که قرار است به زودی المان هایی از آثار هنری قرن ۱۴ این مناطق نیز به مجموعه آثاری که تاکنون وجود دارد افزوده خواهد شد.

مدیریت این مجموعه برای بازدید از این مرکز تورهایی را پیش بینی کرده که می توانید با توجه به ساعت اجرای آن و زبان مورد نظر برای استفاده از آن برنامه ریزی کنید. این تورها از قسمت پارس( پرشیا) که در قلب این مجموعه واقع است آغاز می شود. معماری ایرانی در نمای آجری و کاشی کاری آن به رخ کشیده شده است. رنگ های زرد و آبی کاشی های ایرانی و طاق های هلالی، فضایی نزدیک به معماری ایرانی را به وجود آورده اند. در سایر بخش ها نیز به تناسب از فضای معماری ویژه آن کشور بهرا برده شده. هر چند که جای خالی صنایع دستی و محصولات فرهنگی هر کدام از این مناطق در این میان خالی است اما به هر حال فضایی جذاب و دیدنی فراهم شده است.

بر اساس برنامه ریزی های مدیریت این مجموعه محل عرضه مواد غذایی که برای هر نوع ذائقه از هر ملیتی پیش بینی شده در یک قسمت، کالاهای ویژه کودکان در قسمتی دیگر و به همین ترتیب مراکز تفریحی مثل سینما، سالنهای ورزشی، محل بازی کودکان نیز در قسمت های خاص در نظر گرفته شده است.

شماره تماس مرکز خرید ابن بطوطه: ۳۶۲۱۹۰۰-۰۴

آدرس: منطقه جبل علی، خیابان شیخ زاید

ورودی ها:

رستوران تیترو (Teatro) دبی

رستوران تیترو (Teatro) دبی

رستوران تیترو دبی

رستوران تیترو (Teatro) دبی

رستوران تیترو دبی نشان یک رستوران درجه یک می باشد که در هتل برج های روتانا واقع شده است.این رستوران از آن جهت یک رستوران درجه یک می باشد که دارای سر آشپزهای حرفه ای است که می توانند با رشته های طعم دار , لازانیا , سوشی , کباب , پیتزا و غیره , در تنور های سفالی , فرهای ذغالی وکباب پزهای چرخان غذاهای دل پذیر و خوش مزه ای را در محیطی باز برای میهمانان خود فراهم و سرو  کنند.رستوران تیترو دبی بسیار مناسب برای مسافران تور دبی می باشد.

این رستوران در هتل برج های روتانا واقع شده است . این رستوران نماد تمام عیار از یک رستوران درجه یک که سر آشپزهای فوق حرفه ای آن در فضای باز با سوشی ، لازانیا، پیتزا ، رشته های طعم دار ، کباب و … در تنور های سفالی و فرهای ذغالی و کباب پزهای چرخان غذای فوق العاده ای برای شما آماده می کند.

ورودی ها:

هتل الجواهر گاردن دبی

هتل الجواهر گاردن دبی

هتل های دبی

JAWHARA GARDENS Hotel

هتل الجواهر گاردن دبی

هتل Al Jawhara Gardens دبی در بندر سعید و دقیقا در کنار فرودگاه بین المللی دبی واقع شده است. دکوراسیون تمامی سوئیت های این هتل به سبک عربی است و به مبلمان و اثاثیه ای زیبا آراسته شده اند. میهمانان این هتل می توانند از غذاهای رستوران بین المللی این هتل در بیست و چهار ساعت شبانه روز و هفت روز هفته لذت ببرند. همچنین رستورانی فصلی با غذاهای تازه دریایی و یک کافی شاپ در خدمت میهمانان هستند. امکان صرف غذا در کنار استخر Al Jawhara نیز فراهم است.

هتل Al Jawhara Garden در نزدیکی مرکز خرید Deira City Centre دبی  قرار دارد. همچنین با ۴ دقیقه رانندگی از این هتل می توان به فرودگاه بین المللی دبی رسید.

این هتل برای یک کودک زیر ۶ سال در صورتی که به تخت اضافی در اتاق نیاز نداشته باشد و برای یک کودک زیر ۳ سال در صورتی که از تخت کودک استفاده کند رایگان است.

هتل جواهر گاردن دبی

هتل ۴ ستاره و مجللی است که در سال ۲۰۰۴ و در ۸ طبقه احداث گردید . این هتل مجهز در منطقه دیره قرار گرفته و در مجاورت فرودگاه بین المللی دبی قرار دارد به نحوی که فاصله ۲ کیلومتری بین هتل تا فرودگاه را پیاده در ۴ دقیقه می توان طی کرد . برخورداری از اتاق هایی استاندارد از دیگر ویژگی هتل جواهر است . در ضمن با چند قدم پیاده روی امکان دسترسی به مراکز تجاری دبی به سهولت انجام می گیرد . علاوه بر موقعیت جغرافیایی مناسب ، هتل باشکوه جواهر گاردن از امکاناتی تاپ و ویژه برخوردار می باشد . پرسنل مجرب و کار آزموده ای نیز شبانه روز آماده سرویس دهی به گردشگران تور دبی بوده و تمام تلاش خود را به کار می برند تا رضایت خاطر میهمانان هتل را جلب نموده و سفری به یاد ماندنی را در ذهن ایشان ایجاد نمایند . در ضمن سرویس دهی در این هتل ۴ ستاره به صورت آل ( صبحانه و ناهار) بوده و خدماتی نوین به میهمانان ارائه می شود ، باشد تا رضایت گردشگران تامین شده و ایشان با خاطرانی خوش هتل را ترک نمایند .

اتاق های هتل جواهر گاردن

متشکل از ۱۰۸ اتاق خانوادگی ، اتاق با امکانات ویژه برای معلولان و سوئیت استاندارد و مدرن است که دارای متراژ و تزییناتی متفاوت بوده که از رنگ هایی زیبا و آرامش بخش در طراحی آن استفاده شده است . مبلمان چوبی مدرن و پنجره هایی بزرگ با نور گیر عالی که از چشم انداز شهر زیبای دبی بهره مند است نیز یکی دیگر از برتری های این اتاق های لوکس است . سیستم تهویه مطبوع ، تلفن ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره ، رادیو ، ایر کاندیشن ، یخچال ، سیستم برودتی مناسب ، حمام و ست کامل آن ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان ، سرویس تهیه نوشیدنی های گرم ، سشوار و … از جمله امکاناتی است که در اتاق های هتل جواهر گاردن به میهمانان عرضه می شود . تلاش هتل در جهت سازگاری با نیاز ها و سلایق گردشگران بی نتیجه نبوده و توانسته رضایت ایشان را تامین نماید . سرویس دهی منظم و ۲۴ ساعته خدمه هتل نیز ، در اسرع وقت پاسخ گوی میهمانان است .

امکانات هتل جواهر گاردن

امکانات هتل جواهر گاردن  دارای تنوع و تعدد بوده و تلاش میکند تا اوقاتی شاد و مفرح را برای گردشگران به ارمغان بیاورد . استخر روباز و سرپوشیده ، جکوزی ، سونا ، جیم ، بدنسازی ، انبار بار و چمدان ، پارکینگ اختصاصی رایگان ، صندوق امانات ، آسانسور ، کافی شاپ ، ترانسفر فرودگاهی و سرویس رفت وآمد رایگان به مراکز خرید ، پذیرش ۲۴ ساعته و دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان در جای جای هتل ، قسمتی از دهها  امکانات رفاهی این هتل مجهز است که ما به اختصار به آن ها اشاره کردیم تا شما بیشتر با این امکانات رفاهی آشنا شوید . رستوران مجلل هتل جواهر گاردن مشرف به استخر بوده و دارای فضایی لوکس می باشد . لذیذ ترین خوراک های دریایی و غذاهای بین المللی نیز در این مکان سرو شده و در اختیار میهمانان قرار میگیرد . صبحانه نیز به صورت بوفه سرو می گردد . خدمات شبانه روزی کارکنان هتل کمک می کند تا این امکانات در نظر گردشگران پر رنگ تر به نظر آمده و ایشان را راضی نماید .

ورودی ها:

تور دبی کنسرت موسیقی گروه سنتی دستان

تور دبی کنسرت موسیقی گروه سنتی دستان

تور کنسرت دبی

Emirates NBD Classics presents the Dastan Ensemble

تور دبی کنسرت موسیقی گروه سنتی دستان

اقامت در هتل : شیخ زائد سه ستاره تاپ  IBIS – al barsha

نرخ هتل : ۱٫۳۰۰ هزار تومان به ۳ شب و ۴ روز اقامت

خدمات : تور لیدر فارسی , ترانسفر فرودگاهی , رفت و برگشت , پرواز ایران ایر , صبح به شب ۷ صبح به ۲۱ شب

گشت دریا و بازار طبق برنامه هتل

 

درباره تور دبی کنسرت موسیقی گروه سنتی دستان

زمان تور : Friday, 4th December 2015

زمان برگذاری :  ۱  day

محل برگذاری :  DUCTAC (Dubai Community Theatre and Arts Centre)  , Mall of the Emirates, Al Barsha 1, Dubai

 

Dastan Ensemble is an Iranian musical group who perform Persian music and was founded by Hamid Motabassem in 1992. The group perform with four instruments, the Barbat, Kamancheh, Setar and Tombak as well as vocalists and have been known throughout the world for performing at important concerts, venues and occasions.

This group is coming to Dubai as part of the fourth ENBD Classics at DUCTAC.

ورودی ها:

تور ویژه هفته جواهرات دبی

تور ویژه هفته جواهرات دبی

Dubai International Jewellery Week 2015

تور ویژه هفته جواهرات دبی

 

اقامت در هتل : شیخ زائد سه ستاره تاپ  IBIS – al barsha

نرخ هتل : ۱٫۴۸۰ هزار تومان به ۳ شب و ۴ روز اقامت

خدمات : تور لیدر فارسی , ترانسفر فرودگاهی , رفت و برگشت , پرواز ایران ایر , صبح به شب ۷ صبح به ۲۱ شب

گشت دریا و بازار طبق برنامه هتل

 

درباره تور ویژه هفته جواهرات دبی

زمان برگذاری  :Wednesday, 9th – Saturday, 12th December 2015

مدت برگذاری  ۴ days

محل برگذای Dubai World Trade Centre , Sheikh Zayed Road, Dubai

هزینه ثبت نام : رایگان

 

Taking place from the 9 – ۱۲ December 2015, the 20th edition of Dubai International Jewellery Week is all set to showcase the very best in jewellery design, unique and elegant collections from around the world. A whole range of jewellery collections await you at the event, giving you the ideal opportunity to purchase that unique wedding, birthday or new year gift. You will find everything from diamond jewellery collections, bridal jewellery, designer jewellery and antiques all under one roof! Discover current trends and view the latest collections whilst enjoying the sophisticated ambience and fabulous show attractions for an unforgettable experience.

ورودی ها:

تور ویژه جشنواره بین المللی فیلم دبی

تور ویژه جشنواره بین المللی فیلم دبی

Dubai International Film Festival 2015

 

تور ویژه جشنواره بین المللی فیلم دبی

اقامت در هتل : شیخ زائد سه ستاره تاپ  IBIS – al barsha

نرخ هتل : ۱٫۴۸۰ هزار تومان به ۳ شب و ۴ روز اقامت

خدمات : تور لیدر فارسی , ترانسفر فرودگاهی , رفت و برگشت , پرواز ایران ایر , صبح به شب ۷ صبح به ۲۱ شب

گشت دریا و بازار طبق برنامه هتل

 

درباره تور ویژه جشنواره بین المللی فیلم دبی

زمان برگذاری Wednesday, 9th – Wednesday, 16th December 2015

مدت تور  ۸ روز

محل برگذاری Madinat Jumeirah

 

DIFF is one of the most prestigious and glamorous events on the Dubai events calendar. It is a celebration of Arab and international cinema and filmmakers attracting film buffs from around the world to Dubai from Hollywood, Bollywood and beyond, DIFF’s 2014 11th edition brought Emily Blunt among other famous Hollywood stars as well as actors and celebrities from film industry around the world. The event regularly plays host to the who’s who of regional and international cinema.

ورودی ها:

تور ویژه جشنواره زمستانی دبی

تور ویژه جشنواره زمستانی دبی

Dubai Winter Festival

تور ویژه جشنواره زمستانی دبی

اقامت در هتل : شیخ زائد سه ستاره تاپ  IBIS – al barsha

نرخ هتل : ۱٫۲۶۰ هزار تومان به ۳ شب و ۴ روز اقامت

خدمات : تور لیدر فارسی , ترانسفر فرودگاهی , رفت و برگشت , پرواز ایران ایر , صبح به شب ۷ صبح به ۲۱ شب

گشت دریا و بازار طبق برنامه هتل

درباره تور ویژه جشنواره زمستانی دبی

تاریخ برگذاری Thursday, 17th – Saturday, 19th December 2015

مدت ۳ days

محل برگذاری : Dubai World Trade Centre  , Sheikh Zayed Road, Dubai

امسال ۴مین دوره برگذاری جشنواره زمستانی دبی است

در این جشنواره بازی هایی مثل گلوله برف بازی و ساختن خانه های برفی رو خواهید داشت

The seasonal festival returns this year with a brand new name and location but with all the family fun and wonder as it always has. The Dubai Winter Festival will include a number of activites such as an Ice Rink, a snow fight zone, a gingerbread house making bakery, an entertainment stage with a live band and even a giant Christmas tree and market. Visiting the festival will be Santa at his very own Grotto. Don’t miss out on this fun occassion.

 

 

ورودی ها:

تور دبی مسابقات فلای بور

تور دبی فلای بور

تور دبی مسابقات فلای بور

XDubai Flyboard World Cup 2015

تور دبی مسابقات فلای بور

 

اقامت در هتل : شیخ زائد سه ستاره تاپ  IBIS – al barsha

نرخ هتل : ۱٫۳۰۰ هزار تومان به ۳ شب و ۴ روز اقامت

خدمات : تور لیدر فارسی , ترانسفر فرودگاهی , رفت و برگشت , پرواز ایران ایر , صبح به شب ۷ صبح به ۲۱ شب

گشت دریا و بازار طبق برنامه هتل

 

توضیحات تور تور دبی فلایبورد 

یکی از بهترین ورزش های آبی در دبی

زمان برگزاری : Thursday, 3rd – Saturday, 5th December 2015

مدت : سه روزه

محل برگذاری : ,Skydive Dubai  – Al Sufouh, Dubai  جمیرا بیچ

هزینه ثبت نام : رایگان

ushing boundaries and pushing you to your limits, XDubai is your ambassador for action sports. XDubai encourages this all-action adventure as the city comes together to experience the thrill of an active life. We want you to participate and triumph as we invite you to take part in the best sporting activities and events in the region.

By partnering with the top local and international sports brands, we will take Dubai’s sports scene to the next level and become the adrenaline capital of the world.

Sport is a culture, a life choice, a challenge. Action sport is a statement. Be part of this journey.

Make it yours with XDubai.

Wingsuiting in Dubai

If you think that boarding a plane is the only way to fly – then you’re mistaken. Thrill-seekers have taken action sports to the next level, wingsuiters climb into their wingsuits (also known as squirrel suits or birdman suits). Then they simply leap off into the air, twisting, turning and gliding like the birds flying alongside them

Skydiving in Dubai

Feeling adventurous? How does jumping out of a plane and falling to the ground at speeds of 210 Km per hour sound? Skydiving’s no longer restricted to the rich and famous – so what are you waiting for? If thrill-seeking’s your game, click here to learn more about Skydiving in Dubai.

Flyboarding in Dubai

Flyboarding is the newest action sports craze to hit Dubai – and now you can see it for yourself! Flyboarding is quickly becoming the next big thing; with the most adventurous athletes trying their hand at the skilful sport

تور دبی مسابقات فلای بور.

ورودی ها:

پورشه ۹۱۸ اسپایدر در پلیس دبی

پورشه ۹۱۸ اسپایدر در پلیس دبی
بله تیتر خبر را درست خوانده‌اید. پورشه ۹۱۸ اسپایدر نیز به نیروی پلیس پیوست تا پلیس دبی بیش از پیش بتواند جلب توجه کند.

به گزارش مدآنلاین، یکی از کلکسیون‌های مورد علاقه طرفداران خودروهای اسپرت، کلکسیون نیروی پلیس دبی است. اخیرا در توییتر تصاویری از خودروی جدید پلیس دبی منتشر شده است. نوار سبز اطراف این پورشه بسیار ظریف طراحی شده است و حتی می‌توان گفت به زیبایی‌های بصری این خودرو نیز افزوده است.

پورشه ۹۱۸ اسپایدر در پلیس دبی

پورشه ۹۱۸ اسپایدر در نیروی پلیس کار چندانی برای انجام دادن ندارد و می‌توان گفت که تنها مسولیتش زیباتر جلوه دادن شهر و نیروی پلیس است. در شبکه‌های اجتماعی مختلف نظرات مختلفی پیرامون حضور این خودروی سوپراسپرت در نیروی پلیس منتشر شده است که البته هیچکدام از این نظرات نمی‌توانند لطمه‌ای به وجهه این خودرو برسانند.

پورشه ۹۱۸ اسپایدر در پلیس دبی

۹۱۸ اسپایدر یکی از بهترین‌های کلکسیونی از بهترین‌هاست. از دیگر خودروهای کلکسیون پلیس دبی می‌توان به بوگاتی ویرون، فراری FF و لامبورگینی آونتادور اشاره کرد. البته پلیس دبی صاحب خودروهای ارزانتری مانند فورد موستانگ، شورلت کامارو، لکسوس RC F و بی ام و i8 نیز هست.

پلیس دبی فقط به دنبال خودروهایی با عملکرد بالا نیست و خودروی الکتریکی کوچک رنو توییزی نیز در این کلکسیون وجود دارد. به نظر می‌رسد هرچیزی که بتواند جلب توجه کند در این کلکسیون وجود دارد.

پورشه ۹۱۸ اسپایدر در پلیس دبی

علاقه زیاد پلیس دبی به خودروهای خاص باعث شده تا در دیگر نقاط جهان نیز نیروی‌های پلیس به اینگونه خودروها علاقه‌مند شوند. در ابوظبی رولزرویس فانتوم و هایپر اسپرت لایکان نیز در بین خودروهای پلیس دیده می‌شوند و نیروی پلیس استرالیا از یک آئودی RS 4 آوانت نیز استفاده می‌کند.

در دپارتمان پلیس لس‌آنجلس نیز خودروهایی مانند لامبورگینی گالاردو، بی.ام.و i3 و تسلا مدل S P85D دیده شده‌اند.

 

راهنمای خرید ماشین از دبی

ورودی ها:

فرودگاه ابوظبی

فرودگاه ابوظبی

این فرودگاه عظیم به بزرگ‌ترین ساختمان امارات متحده عربی تبدیل خواهد شد. در برنامه بلند مدت این فرودگاه تعداد سالانه مسافرین از ۱۲ میلیون نفر به عددی مابین ۲۰ تا ۴۰ میلیون نفر خواهد رسید.

فرودگاه ابوظبی

در حال حاضر دوازده هزار نفر کارگر مشغول کار بر روی ساخت این فرودگاه هستند و مسئولین قصد دارند مسافران بیشتری را از فرودگاه‌های رقیب به این فرودگاه بکشانند.

فرودگاه ابوظبی

رزرو پرواز برای دبی , رزرو بلیت برای دبی

ورودی ها:

فرودگاه بین‌المللی دوبی

فرودگاه بین‌المللی دوبی (به عربی: مطار دبي الدولي) (یاتا: DXB، ایکائو: OMDB) فرودگاه اصلی شهر دوبی در کشور امارات متحده عربی است که پررفت‌وآمدترین فرودگاه جهان بر پایهٔ جابه‌جایی مسافران بین‌المللی محسوب می‌شود[۴] و همچنین سومین فرودگاه پررفت‌وآمد جهان بر پایه شمار مسافر و ششمین فرودگاه پررفت‌وآمد بر پایهٔ جابه‌جایی بار است. این فرودگاه پررفت‌وآمدترین قطب شرکت هواپیمایی برای ایرباس ای۳۸۰ است.[۷] در سال ۲۰۱۴ میلادی، فرودگاه بین‌المللی دوبی ۷۰٫۵ میلیون مسافر و ۲٫۳۷ میلیون تن بار را جابه‌جا کرد و ۳۵۷٫۳۳۹ پرواز از این فرودگاه انجام شد.

فرودگاه بین‌المللی دوبی با مساحتی بالغ بر ۲٬۹۰۰ هکتار (۷٬۲۰۰ acre) در شهرک القرهود، در ۲٫۵ مایل دریایی (۴٫۶ کیلومتر; ۲٫۹ مایل) شرق دوبیقرار دارد.فرودگاه توسط شرکت فرودگاه‌های دوبی اداره می‌شود و قطب اصلی شرکت‌های هواپیمایی دوبی، یعنی هواپیمایی امارات و فلای‌دبی است؛ قطب هواپیمایی امارات، بزرگ‌ترین قطب در خاورمیانه است. هواپیمایی امارات در حال حاضر ۶۴٪ رفت‌وآمد همهٔ مسافران و ۵۰٪ همهٔ پروازهای این فرودگاه را انجام می‌دهد.[۱۰] همچنین، فرودگاه بین‌المللی دوبی قطب شرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت فلای‌دبی نیز هست که ۱۰٫۷٪ رفت‌وآمد مسافران این فرودگاه را برعهده دارد.

این فرودگاه دارای ۳ پایانه (ترمینال) است که گنجایش مجموعاً ۷۵ میلیون مسافر در سال را دارد. پایانهٔ ۳ این فرودگاه، دومین سازهٔ بزرگ جهان از نظر مساحت و بزرگترین پایانهٔ فرودگاه در جهان است.[۱۲]بر پایهٔ اطلاعات ژانویهٔ ۲۰۱۵ میلادی، هر هفته بیش از ۸٫۰۰۰ پرواز توسط ۱۴۰ شرکت هواپیمایی به بیش ۲۷۰ مقصد جهان در ۶ قاره انجام می‌شد

فرودگاه بین المللی دبی با بهره گیری از جدیدترین تکنولوزیهای روز دنیا و با توجه به افزایش روزافزون مسافران در حال تبدیل شدن به دومین فرودگاه بین المللی دنیا می باشد.

فرودگاه بین‌المللی دوبی

 

ترافیک مسافری درفرودگاه دبی سالانه ۷٫۳ درصد افزایش دارد و سالانه ۴٫۳ میلیون مسافر را سرویس میدهد.در طول ۱۰ ماه اول سال جاری تعداد مسافران این فرودگاه ۴۱۸۵۵۵۶۱ نفر بوده است که ۷٫۷ درصد بیش از مدت مشابه در سال گذشته بوده است.

به گفته مدیریت فرودگاه بین المللی دبی آقای پل گریفیت مسیرهای جدید اجرائی توسط شرکت هواپیمائی امارات هواپیماهای بسیار شیک و جدید ظرفیت های اضافه و تمکانات جدید هواپیمائی دبی باعث افزایش تعداد مسافرتها توسط این شرکت و در پی آن افزایش ترافیک مسافر در این فرودگاه را گردیده است که در پی آن توجه بیش از حد مسافران به سرویسهای خوب و ایده آل این شرکت را در پی داشته است.

بر اساس آخرین آمار شرکت هواپیمائی امارات به دنبال تعقیب فرودگاههای شارل دوگل فرانسه فرودگاه هنگ کنگ و هیترو انگلیس در حال تبدیل شدن به دومین فرودگاه پر ترافیک دنیا است.

فرودگاه دبی پر ترافیک ترین فرودگاه جهان + تصاویر

مسافران برای اینکه مسافرتی آسان و بدون دغدغه داشته باشند، ترجیح می دهند بهترین و مجهزترین فرودگاه را برای سفر و جابجایی خود انتخاب کنند به همین دلیل برخی از فرودگاه ها مانند فرودگاه دبی بخاطر ازدحام مسافر به عنوان پر ترافیک ترین فرودگاه ها شناخته می شوند.
بر اساس تعداد مسافری که از فرودگاه های دنیا استفاده می کنند و تعداد هواپیمایی که وارد باند می شوند،هر ساله آماری اعلام می شود و بر همین اساس فرودگاه بین المللی دبی امارات با انتشار گزارش تعداد مسافرانش در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد که با پشت سر گذاشتن فرودگاه هیثرو لندن به پرترافیک ترین فرودگاه جهان تبدیل شده است.

 

همچنین در همین راستا وال استریت ژورنال با انتشار گزارشی نوشت: براساس آمار انتشار یافته توسط فرودگاه بین المللی دبی، مسافران این فرودگاه با ۶٫۱ درصد افزایش نسبت به سال ۲۰۱۳ به ۷۰ میلیون و ۴۷۵ هزار و ۶۳۶ نفر رسیده اند.

در بیانیه فرودگاه دبی آمده است که تنها در ماه دسامبر ۲۰۱۴ (آخرین ماه میلادی) تعداد مسافران این فرودگاه با ۷٫۵ درصد افزایش نسبت به سال گذشته به ۶ میلیون و ۴۹۸ هزار و ۵۷۳ نفر رسید.

شیخ احمد بن سعید آل مکتوم رییس فرودگاه بین المللی دبی در یان رابطه اظهار داشت: دستیابی به این هدف از طریق تجربه ۵۰ ساله و دید بلند مرحوم شیخ راشد بن سعید آل متکوم میسر شده است.

 

وی افزود: هدف مشترک ما دستیابی به این مساله بود که دبی را تبدیل به مرکز هوانوردی دنیا کنیم و امروز در حال نزدیک شدن به این مساله هستیم؛ خوشبختانه با کمک فضای دوستانه تجاری و زیرساخت های مناسب جهت گردشگری، جذابیت این شیخ نشین به عنوان یک مرکز تجاری در حال افزایش است.

براساس این گزارش شمار مسافران فرودگاه دبی در سال ۲۰۱۴ با استفاده از هواپیماهای پهن پیکر با ۵٫۱ درصد افزایش نسبت به سال گذشته به ۲۰۸٫۳ مسافر برای هر پرواز رسید.

 

با این حال حجم جابجایی بار در فرودگاه دبی با ۳٫۴ درصد کاهش نسبت به سال ۲۰۱۳ از ۲ میلیون و ۴۴۳ هزار و ۶۲۴ تن به ۲ میلیون و ۳۶۷ هزار و ۵۷۴ تن رسید.

همچنین پل گریفیس، مدیر عامل این فرودگاه بین المللی اعلام کرده است که در سال ۲۰۱۵ این فرودگاه با افزایش ظرفیت خود می تواند به ۹۰ میلیون مسافر خدمات رسانی کند که رکوردی بی نظیر است.

ادرس وبسایت : http://www.dubaiairports.ae/

 

رزرو بلیت هواپیمای دبی ,

ورودی ها:

تراموای داون تاون برج خلیفه دبی

تراموای داون تاون برج خلیفه دبی

تراموای داون تاون برج خلیفه دبی

مسیر این تراموا فقط در بخش داون تاون بیزینس وی برج خلیفه دبی است

 

ورودی ها:

هتل لند مارک گرند دبی

هتل لند مارک گرند دبی

هتل لند مارک گرند رقه

هتل لند مارک گرند دبی

هتل ۴ ستاره لند مارک گرند از هتل های مدرن دیره در خیابان رقه دبی  است که دارای ۱۷۴ اتاق می باشد. اتاق های این هتل دارای امکانات ماهواره، تلویزیون ال سی دی، چای|قهوه ساز، حمام هستند. از نظر دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی این هتل ۹۲ متر تا ایستگاه مترو یونین فاصله دارد و از نظر دسترسی به مراکز خرید این هتل درست روبروی مرکز خرید الغریر است. در رستوران “دیلایتس” این هتل هر روز صبحانه بوفه سرو می شود و در رستوران دیگر نیز می توان انواع غذاهای خاص بین المللی را میل کرد.  مسافران تور دبی می توانند در این هتل اقامت خوشی داشته باشند.

آدرس : Al Riqqa Street, Opposite Al Ghurair Shopping mall, Deira, Dubai, United Arab Emirates

امکانات هتل لند مارک گرند دبی

استخر، سونا، باشگاه، پارکینگ رایگان، اتاق جلسه، اتاق کنفرانس، لاندری، اتوکشی، خشکشویی، تالار جشن، روم سرویس، سرویس شاتل(رایگان)، شاتل فرودگاه(با هزینه)، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات تور، فکس، کپی، مرکز بیزنس، واکس، آسانسور، روزنامه.

 

هتل مجلل و ۴ ستاره Landmark Riqqa، در موقعیتی ایده آل و در مجاورت شهر Al Ghurair قرار گرفته و براحتی به بازار Reef و خیابان Riqqa دسترسی دارد. مجموعه هتل های جدید Riqqa، اقامت راحتی را به همراه کلیه امکانات رفاهی در اختیار گردشگران قرار داده که از آن میان میتوان به کافی شاپ شبانه روزی، ورزشگاه، استخر روباز، سرویس اتاق، پذیرش و نگهبانی شبانه روزی و همچنین رستوران عربی کلئوپاترا اشاره کرد.هتل ۱۰ دقیقه پیاده تا ایستگاه های مترو میدان وحدت و Al Riqqa فاصله داشته و درست در کنار مرکز خرید Al Ghurair قرار گرفته است. پارکینگ زیر زمینی هتل، به رایگان در اختیار علاقه مندان قرار دارد.

هتل لند مارک گرند دبی

هتل لند مارک گرند دبی

اتاق هتل لند مارک گرند دبی

هتل لند مارک گرند دبی

رستوران هتل لند مارک گرند دبی

هتل لند مارک گرند دبی

تالار جشن هتل لند مارک گرند دبی

هتل لند مارک گرند دبی

استخر هتل لند مارک گرند دبی

هتل لند مارک گرند دبی

اتاق جلسه هتل لند مارک گرند دبی

 

 

ورودی ها:

رستوران های ایرانی دبی

رستوران های ایرانی دبی

لیست رستوران های ایرانی دبی

قیمت رستوران های ایرانی دبی

 

رستوران های ایرانی دبی

رستوران ایرانی انار دبی 

 

رستوران ایرانی انار دبی در ساحل مدینه جمیرا قرار دارد و هر روز از ساعت ۱۱:۳۰ ظهر تا نصف شب باز می باشد. در این رستوران زیبا انواع غذاهای ایرانی، عربی و غذاهای خاورمیانه سرو می شود. این رستوران چشم انداز بسیار زیبایی از برج العرب و برج های بادی مدینه جمیرا دارد و دارای دکور و فضای سنتی منحصر به فردی است. این زستوران از رستوران های گران است و گارسون های آن لباس های محلی ایرانی را به تن دارند.  مسافران توردبی می توانند در این رستوران طعم خوشمزه غذاهای ایرانی را بچشند.


رستوران آبشار دبی

رستوران آبشار دبی اولین رستوران خود را در قلب دبی در خیابان ال مکتوم در سال ۲۰۰۰ تاسیس کرد. در این رستوران انواع غذاهای خوشمزه و سنتی ایرانی سرو می شود. قیمت این رستوران کمی گران است اما فضای سنتی بسیار زیبا و آرامش بخشی دارد. مسافران توردبی اگر در سفر خود تمایل به چشیدن غذاهای ناب ایرانی را داشتند به این رستوران سر بزنند.


رستوران گلستان دبی

رستوران گلستان در خیابان گارهود دبیقراردارد و همه روزه از ساعت ۱۲:۱۵ تا ۱ نیمه شب در محیطی زیبا و آرامش بخش پذیرای مهمانان ایرانی تور دبی می باشد. می توانید در این رستوران زیبا انواع غذاهای ایرانی را با قیمت مناسب میل و از طعم دلچسب آن لذت ببرید. غذاهای این رستوران بین المللی از مواد تازه و خوشمزه تهیه شده و کاملا باب میل ایرانیان عزیز می باشد.


رستوران شهرزاد دبی

رستوران شهرزاد از رستوران های زیبای ایرانی است که در هتل ۵ ستاره حیات ریجنسی دبی قرار دارد و در میان چند رستوران دیگر این هتل فعالیت میکند. رستوران شهرزاد به دلیل خدمات خوب خود موفق به کسب جایزه شد. در این رستوران انواع غذاهای متنوع و خوشمزه ایرانی سرو می شود. در تور دبی از این رستوران بازدید و از غذاهای آنجا میل کنید.


رستوران صدف دبی

رستوران زنجیره ای صدف دارای ۵ شعبه در امارات می باشد که یکی از آن های در خیابان معروف شیخ زاید دبی در برج موسی واقع شده است . در این رستوران انواع غذاهای لذیذ سنتی، کبابی و دریایی ایرانی سرو می شود و فضای سنتی و زیبای این رستوران به همراه غذاهای لذیذ ایرانی آن خوشایند مسافران تور دبی خواهد بود. این رستوران همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ نیمه شب آماده پذیرایی است.


رستوران نسرین دبی

رستوران نسرین در خیابان مطینه، بین هتل شرایتون و مارکوپولو قرار دارد و دارای غذاهای لذیذ ایرانی می باشد. در این رستوران زیبا می توانید به صرف غذاهای خوشمزه ایرانی پرداخته و لحظات خوشی را سپری کنید. این رستوران دارای محیط گرم و صمیمی و کارکنانی کارآزموده و مجرب می باشد و غذاهای آن از مواد غذایی تازه و خوشمزه تهیه می شود. رستوران نسرین همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ نیمه شب در حال خدمت رسانی به مشتریان و مسافران تور دبی می باشد.


رستوران حاتم دبی

رستوران حاتم در دبی شعبه های مختلفی دارد که یکی از آن ها در سیتی سنتر دیره واقع است. این رستوران ایرانی با فضای گرم و صمیمی خود روزانه از مسافران بیشمار تور دبی پذیرایی می کند. در این رستوران انواع غذاهای کبابی و خورشت های ایرانی با قیمت مناسب عرضه شده و مواد غذایی آن سالم و تازه می باشد. با حضور در این رستوران لحظات مفرح و آرامش بخشی خواهید داشت.

 


رستوران تهران دبی

رستوران تهران سه شعبه در دبی دارد که هر سه تقریبا در یک زمان افتتاح شدند ویکی از آن شعبه ها در خیابان ساحل جمیرا قرار دارد. این رستوران ایرانی  هر روز  از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱ نصفه شب باز می باشد و در آن انواع غذاهای خوشمزه و لذیذ ایرانی شامل پیش غذا، غذای اصلی، دسر، انواع سالاد ها، انواع نوشیدنی ها سرو می شود. رستوران تهران با محیطی گرم و صمیمی، دکوراسیونی آرامش بخش و کارکنانی خدمت رسان و غذاهای با کیفیت و خوشمزه،  لحظات آرامش بخشی را برای مسافران تور دبی به ارمغان می آورد.


 رستوران شبستان دبی 

 رستوران شبستان دبی در هتل رادیسون بلو قرار دارد و انواع غذاهای خوشمزه ایرانی در این رستوران سرو می شود. فضای سنتی ایرانی این رستوران محیط دلچسبی را برای گذراندن اوقات خوش فراهم آورده است. در این رستوران در بیشتر شب ها موسیقی زنده نواخته می شود .مسافران تور دبی می توانند در این رستوران اوقات خوشی را تجربه کنند. در این رستوران نان های داغ و خوشمزه پخته می شود و غذاهای آن تازه و خوشمزه می باشد. رستوران شبستان چشم انداز زیبایی از خور دبی دارد.


رستوران جام جم دبی

رستوران دو طبقه جام جم در خیابان ساحل جمیرا قرار دارد و بسیار بزرگ و جادار می باشد. این رستوران ایرانی با محیط بسیار آرامش بخش و کارکنان مودب و خدمت رسان، فضای گرمی را برای صرف غدا پدید آورده است. در این رستوران موسیقی زنده نواخته می شود و با توجه به کیفیت خوب غذاهای آن از قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

در این رستوران علاوه بر غذهای ایرانی، غذاهای مدیترنه ای و انواع چای و قهوه نیز سرو می شود. در رستوران جام جم  امکان نشستن در فضای باز و باغ نیز وجود دارد و مسافران تور دبی می توانند در این رستوران آرام و دنج لحظات خوبی را سپری کنند.


رستوران دانیال دبی

رستوران ایرانی دانیال در دبی دارای شعبه های مختلف می باشد که یکی از شعبه های آن در خیابان شیخ زاید، در مرکز خرید مزایا قرار دارد. این رستوران از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ نیمه شب باز می باشد و انواع خورشت های ایرانی، کباب ها، غذاهای دریایی ، سالاد، دسر، ترشی های مختلف  و انواع نوشیدنی ها در آن سرو می شود. این رستوران سلف سرویس است و به راحتی می توانید غذای دلخواه خود را انتخاب کنید. در این رستوران تلویریون های بزرگ وجود دارد که می توانید به تماشای آن ها بپردازید. تنوع منوی این رستوران می تواند مسافران تور دبی را راضی نگه دارد.


 رستوران پارس دبی

رستوران پارس در دبی دارای شعبه های مختلفی می باشد که یکی از آن رستوران ها در ال دیافا قرار دارد و از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب باز می باشد. این رستوران از رستوران های ایرانی دبی است که دارای فضای باز نیز می باشد. در این رستوران انواع خورشت ها و کباب های ایرانی به همراه نوشیدنی هایی مثل دوغ، با مواد کاملا تازه و با کیفیت آماده می گردد. کارکنان این رستوران به سرعت غذای درخواستی شما را آماده و سر میزتان می آورند. مسافران تور دبی می توانند این این رستوران خوب ایرانی دیدن کنند.

 

رستوران ایران زمین دبی

رستوران ایرانی ایران زمین در دبی شعبه های مختلفی دارد که یکی از آن ها در دبی مارینا قرار دارد. این رستوران با فضای سنتی و غذاهای لذیذ و خوشمزه خود محیطی گرم و آرامش بخش را برای مهمانان خود به ارمغان می آورد. مسافران تور دبی می توانند با حضور در این رستوران زیبا لحظات شاد و خوشی را سپری کنند.


رستوران ارسلان دبی

رستوران ارسلان در مطینه، روبروی سوپر مارکت امارات قرار دارد. در رستوران ایرانی ارسلان انواع کباب های خوشمزه و با کیفیت ایرانی و ترکیبی از غذاهای  ایرانی، عربی و بین المللی سرو می شود. مسافران تور دبی می توانند در محیط گرم و صمیمی این رستوران لحظات آرام و خوشی را سپری کنند و از طعم خوشمزه غذاها لذت ببرند.


رستوران درویش دبی

رستوران درویش در طبقه همکف هتل سان اند سند در خیابان رقه قرار دارد و یکی از بهترین رستوران های ایرانی دبی می باشد. در این رستوران انواع کباب ها، خورشت ها و پلوهای خوب و باکیفیت ایرانی سرو می شود. مسافران تور دبی می توانند در محیط گرم و صمیمی این رستوران لحظات خوبی را سپری کنند.


رستوران قصر آریا دبی

رستوران قصر آریا در منطقه دیره در هتل کنکورد قرار دارد و یکی از بهترین رستوران های ایرانی دبی است. در این رستوران انواع کباب ها، خورشت ها با مواد اولیه تازه پخته و سرو می شود. کارکنان این هتل با روی باز و گشاده آماده پذیرایی از مهمانان و مسافران تور دبی می باشند. این رستوران هر روز در فضای گرم و صمیمی خود میزبان مهمانان خواهد بود.

 

 

زرّین: دبی – دبی – روبروی کارفور سیتی سنتر- دبی شاپینگ سنتر

بناب: دبی – دبی -خیابان مکتوم – ساختمان ام- ام- تاورز – جنب هتل کنکورد
اپل: دبی – دیره – توین تاورز – طبقه سوم
پیتزا اپل: دبی – دیره – توین تاورز – طبقه سوم
دانیال: دبی – شیخ زاید – مزایا سنتر
شبستان: دبی – خیابان خور- هتل اینتر کنتینانتال
شهرزاد: دبی – دیره – هتل حیات ریجنسی
حاتم طلائی: دبی – میدان جمال عبد الناصر- مقابل سوپر مارکت الکویتی
الوند: دبی – خیابان الخلیج
وید: دبی – خیابان مکتوم – ساختمان رقه البطین
مصفح : دبی – دیره – جنب بانک ملی
شف: دبی – سطوه – جنب مسجد قادری
بریانی اصفهان: دبی – میدان جمال عبد الناصر- مقابل هتل کنتینانتال
بستان آری: دبی – میدان جمال عبد الناصر- پشت برج بنی یاس – جنب ویدئو البلد
کینگ کاخ: دبی – دبی – خیابان پور سعید
درویش: دبی – خیابان رقه – خیابان ۳۷ – هتل سان اند سند – طبقه همکف
پیتزا زیتون: دبی – شارجه – خیابان تعاون

ورودی ها:

هتل Novotel Al Barsha دبی

هتل Novotel Al Barsha دبی

هتل Novotel Al Barsha دبی

هتل Novotel Dubai Al Barsha دبی

هتل Novotel Dubai Al Barsha دبی تنها ۲ کیلومتر با مراکز خرید امارات فاصله داردو ۳۰۰ متر با ایستگاه مترو فاصله دارد.اینترنت هتل رایگان میباشد.اتاق های هتل با دکوراسیون مدرن به همراه تلویزیون صفحه تخت و مینی بار میباشد و۲۳ کیلومتر با فرودگاه بین المللی دبی فاصله داردهمچنین سرویس به مراکز خرید نیز دارد.
امکانات هتل Novotel Dubai Al Barsha دبی شامل : استخر روباز  , مرکز تناسب اندام  , رستوران ,  بار ,  روم سرویس , لاندری, فتوکپی, فکس,صندوق امانات و اتاقهای خانوادگی و آسانسور می باشد.
پذیرش هتل به زبانهای روسیه, انگلیسی و عربی صحبت میکنند.

خدمات تور هتل Novotel Dubai Al Barsha دبی

درجه:۴ *
ساعت ورود به هتل : ۱۴:۰۰
ساعت خروج از هتل: ۱۲:۰۰
خدمات تور:اقامت درهتل به همراه صبحانه، ترانسفر رفت وبرگشت فرودگاهی، راهنمایی فارسی زبان، بیمه مسافرتی .
پرواز چارتر،هتل گارانتی وغیرقابل استرداد می باشد.
پرداخت ۵۰%ازهزینه تور به هنگام رزرواسیون الزامی می باشد.
توردرایام پیک افزایش نرخ خواهدداشت.
مسئولیت کنترل پاسپورت ازجهت ممنوعیت خروج ازکشوربعهده مسافرمی باشد.
اعتبارپاسپورت مسافر ۶ماه کامل باشد.مسئولیت کنترل گذرنامه از هر لحاظ به عهده مسافر می باشد

فرزند بالای ۱۸ سال حتما باید پاسپورت جداگانه داشته باشد
ویزا برای خانم هایی که همراه پاسپورت همسرشان هستند غیر قابل اقدام و موظف به اخذ پاسپورت جداگانه میباشد
به نفر سوم تخت اضافه سفری تعلق می گیرد

The Novotel Dubai Al Barsha is a brand new 4-star hotel located in the city centre with convenient access to Dubai’s major business hubs and leisure attractions. Our function rooms will cater for all your conference needs. After a day of business or visiting the sights, enjoy a relaxing dip in our beautiful outdoor heated pool at Novotel.

Guests can dine at the on-site buffet restaurant or the sit-down restaurant. Other options include a lounge and a coffee shop. There is also a pool bar where guests can relax and enjoy a refreshing drink.

The hotel provides a business center along with meeting and business facilities. Free private parking is available on site.

The Novotel Dubai Al Barsha is 5.6 km from Dubai Marina and 12.9 km from Dubai Mall. Dubai International Airport is 22.5 km away, and a shuttle can be arranged upon request.

Al Barsha is a great choice for travelers interested in Shopping, Clothes Shopping and Luxury Brand Shopping.

ورودی ها:

پارک های ساحلی دبی

پارک های ساحلی دبی

تو دبی

لیست پارک های ساحلی دبی

پارک های ساحلی دبی

بازدید از یکی از پارک های ساحلی دبی روش مناسبی برای سپری کردن روز است. آب های گرم ، سواحل ماسه های سفید و انبوهی از گیاهان سبز شما را مایل ها از فشار زندگی شهری دور می سازد.

 

پارک Jumerirah Beach  دبی
پارک Jumerirah Beach با دریای نیلگون ، امتداد یک کیلومتری ماسه ی طلایی و درختان نخل سایه دار مکان بسیار مناسبی است . شما می توانید با ۲۰ درهم یک تخت آفتاب گیری و سایبان کرایه کنید.

اما اغلب این اقلام زود تمام میشوند، پس بهتر است زودتر مراجعه کرده یا مال خودتان را همراه داشته باشید. در دو انتهای ساحلی کافی شاپ وجود دارد که اسنک و نوشیدنی ارائه میکند. یک فروشگاه نوشیدنی و یک دکه بستنی نیز در کنار آن قرار دارند. در طول ساحل دوش و سرویس بهداشتی نیز در دسترس است. نجات غریق از ۸ صبح تا غروب که پس از آن شناممنوع است خدمت می کنند. دورتر از ساحل مناطق سر سبز بسیار و باغ های خوش منظره و زمین بازی کودکان وجود دارد و جایگاه باربیکیو برای کاربرد عموم در دسترس است. دوچرخه سواری (به جز برای کودکان کوچک) و Roller Blading در این جا ممنوع است. این پارک در تعطیلات آخر هفته و نیز عصرگاه به ویژه در تعطیلات عمومی و زمان مناسب برای گرد آمدن دوستان و خانواده برای یک باریکیو بسیار پر ازدحام می شود. ورودی برای هر نفر ۵ درهم و بیست درهم برای هر اتومبیل است. روزهای دوشنبه ویژه بانوان و کودکان است. روزها از ساعت ۷ تا ۲۲:۳۰ از یک شنبه تا چهارشنبه و تا ۲۳ در روزهای پنج شنبه تا شنبه و تعطیلات باز است.

 

پارک ساحلی الممزار دبی

پارک ساحلی الممزار با چهار ساحل تمیز ، فضای آزاد و چمن و انبوهیاز گیاهان مکان مناسبی بوده و ارزش بازدید را حتی برای افرادی که در دیره زندگی نمی کنند را دارد. یک آمفی تئاتر بزرگ  نزدیک ورودی و منطقه ای برای پیک نیک و زمین بازی کودکان وجود دارد. سواحل حفاظت شده دارای مناطق سرپوشیده دارای مناطق سرپوشیده برای شنا و اتاق های رختکن با دوش می باشند. کیوسک های نزدیک هر ساحل غذا و سایر ضروریات کوچک را که ممکن است در خانه جای گذاشته باشید می فروشند. نزدیک ورودی یک رستوران و کافی شاپ واقع شده است.

کلبه های دارای تهویه مطبوع به همراه منطقه ی باربکیو را می توان به صورت روزانه با هزینه ی ۲۰۰ – ۱۵۰ درهم کرایه کرد. دو استخر شنا و یک گشت نجات غریق نیز وجود دارد. برای گشت و گذار در اطراف ساحل می توانید دوچرخه کرایه کرده یا از تور آموزشی استفاده کنید.

در طول فستیوال خرید دبی فعالیت ها و نیز نمایش هایی برای کودکان در آمفی تئاتر برگزار می شود. متاسفانه مناظر زیبای دریا اکنون به دلیل وجود ساختمان های ساحلی در پالم دیره مسدود شده اند.

تور دبی , نرخ تور دبی

ورودی ها:

پارک های دبی

پارک های دبی

دبی دارای چندین پارک عالی است و بازدیدکنندگان از انبوه چمن های سبز و انواع درختان و بوته ها که مفرحی برای جنگل بتونی شهر محسوب می شود شگفت زده خواهند شد. در ماه های سرد پارک های محبوب و سرسبز در پایان هفته شلوغ خواهند بود.

پارک های دبی

پارک Creek Side  دبی
این پارک که در قلب شهر واقع شده و در عین حال دارای انبوه باغ ها ، اسکله ماهیگیری ، مسیر های پیاده روی ، جایگاه باربیکیو ، زمین بازی کودکان ، رستوران و غرفه می باشد یکی از بهترین ها است. همچنین یک Falaj کوچک و یکی آمفی تئاتر وجود دارد.

در حاشیه ی ۲٫۵ کیلومتری کنار ساحل یک سیستم تله کابین تعبیه شده است که نظره ی نامحدودی را در ارتفاع ۳۰ متری برای بازدیدکنندگان به نمایش می گذارد. از دروازه ورودی ۲، دوچرخه های چهارچرخه ها با ۲۰ درهم در ساعت کرایه داده می شوند.

پارک میوه و باغ Luna  دبی
این پارک کوچک پر میوه انواع جاذبه هایی را ارائه می کند که برای همه مناسب بوده و محل مناسب بوده و محل مناسبی برای مهمانی های جشن تولد است. برنامه ها شامل دوچرخه سواری، اتومبیل های bumper و roller coaster است و شما می توانید با استفاده از سایر امکانات مرکز تفریحی النصر این بازدید را کامل کنید.

ورودی ها: