پارک آبی وایلد وادی دبی Wild Wadi Park in Dubai

پارک آبی وایلد وادی دبی Wild Wadi Park in Dubai

Wild Wadi به معنی رودخانهٔ وحشی نام پارک آبی است که در کشور امارات متحده عربی، شهر دبی شاهد نمونه ای بزرگ از آن  هستیم که از جاذبه های تفریحی و توریستی دبی به حساب میاید.

پارک آبی وایلد وادی دبی مساحتی به اندازه پنج هکتار دارد و میان هتل ساحلی جميرا دبی و هتل برج العرب دبی نیز واقع شده است. واید وادی دبی بيش از بیست و سه نوع وسيله تفريحی و سرگرمی آبی دارد که در کنار هم قرار دارند تا به طور پیوسته بتوان روی آب حرکت کرد.این وسيله های بازی شامل دو بخش موج سواری و هشت سرسره آبی انفجاری است.پارک آبی وایلد وادی دبی هيجان بسیار و سرگرمی برای همه افراد است. سرسره ی پارک آبی وایلد وادی دبی طولانی ترین و پر سرعت ترين سرسره دنيا (بعد از آمريکای شمالی) است که از ارتفاع سی و سه متری به همراه يک آبشار عمیق فرو می ریزد.

پارک وایلد وادی دبی بر اساس داستان سند باد یکی از افسانه های قديمی مشهور طراحی شده است همچنین جايزه بهترين طراحی پارک های آبی را از طرف انجمن پارک ها را به خود اختصاص داده است.

جهت رزرو بلیت پارک آبی وادی دبی لطفا با همکاران ما در بخش فروش تور دبی دبی تراول ۸۸۵۰۷۲۵۰ تماس حاصل نمایید.

قیمت بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی,پارک آبی آتلانتیس یا وایلد وادی,پارک آبی دبی در زمستان,بهترین پارک آبی دبی,پارک آبی های دبی,قيمت بليط پارك ابي هتل اتلانتيس,پارک آبی یاس دبی

ورودی ها:

One thought on “پارک آبی وایلد وادی دبی Wild Wadi Park in Dubai

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.