مرکز تفریح کودکان دبی

مرکز تفریح کودکان دبی

ادرس مرکز تفریح کودکان دبی

مرکز تفریح کودکان دبی

شهر کودکان دبی

شهر کودکان دبیChildren`s City یک پروژه ی آموزشی است که ناحیه آموزشی و امکانات تفریحی را با تجربیات عملی مرتبط با تئوری ارائه شده در مدارس به کودکان عرضه می کند.یک افلاک نما با توجه به سیستم خورشیدی و اکتشاف فضا، یک مرکز طبیعی برای اطلاعات در مورد محیط زمین و دریا و یک Discovery Space وجود دارد که معجزات و اسرار بدن انسان را نشان می دهد. Childrens City ویژهای کودکان ۵ تا ۱۲ سال است. با این حال موارد گنجانده شده در آن برای کودکان نوپا و نوجوانان نیز قابل توجه است.

مرکز اکتشافات دبی

مرکز اکتشافات دبی Discovery Centere  این مرکز شگفت انگیز انواع فعالیت های مناسب کودکان نو پا و افراد زیر ۱۳ سال را شامل ناحیه بازی ایمن برای بچه ها ارائه می کند. کودکان می توانند قسمت های موضوعی را جست جو و تجربه کرده و با نمایشگاه ها ارتباط برقرار نمایند. هدف اصلی آموزش بچه ها  در باره ی دنیای بیولوژی ، فیزیکی و تکنولوژی به صورت عملی است.دسترسی به کالسکه ی تاشوی بچه ها، کافی شاپ داخلی و پارکینگ وسیع وجود دارد. کودکان زیر دو سال به صورت رایگان پذیرفته می شوند. ورودی کودکان زیر ۱۲ سال ۴ درهم در…

مرکز خرید وافی ام هریر منطقه شمارش دبی

مرکز خرید وافی ام هریر منطقه شمارش دبیEncounter Zone  با انواع فعالیت ها برای کلیه ی سنین مکان بی نظیری برای پاداش دادن به کودکان است و خود می توانید در میان بوتیک های فراوان واقعی خرید کنید. Galactica  برای نوجوانان و  بزرگ سالان بوده و پارک اسکیت بورد و اسکیت in line عرضه می کند. Lunar land  برای کودکان ۱ تا ۸ سال بوده و دارای فعالیت هایی است که ویژه ی کودکان طراحی شده و شامل ناحیه بازی ایمن برای خردسالان می باشد.

مرکز حمرین دیره لذت بی نهایت دبی

مرکز حمرین دیره لذت بی نهایت دبی Extreme Fun این مرکز کوچک که پیش تر ۲۰۰۰ City نام داشت دارای انواع بازی های ویدئویی و امکانات سواری است ورودی رایگان بوده و کلیه ی دستگاه ها با ژتون های ۱ درهمی کار می کنند.اغلب آنها به دو ژتون نیاز دارد. اما بازی های شبیه ساز بزرگ سالان سه ژتون لازم دارند. اگر تمام این بازی ها شما را به گرسنگی رساندند به قسمت غذاخوری مراجعه کنید.

مرکز البوستان القصیص پادشاهی رویایی دبی

مرکز البوستان القصیص  پادشاهی رویایی دبی Fantasy Kingdom که مانند یک قصر قرون وسطایی ساخته شده است انواع ماجراجویی و هیجان را برای کودکان عرضه می کند. این مرکز دارای ۲۴۰۰۰ فوت مربع زمین بازی است که برای گروه سنین مختلف تقسیم بندی شده است.کودکان می توانند از چرخ و فلک، ماشین سواری و زمین بازی ایمن استفاده کرده و کودکان بزرگتر از بازی های تعاملی، ویدئویی، اتومبیل های bumper و هاکی هوایی لذت ببرند. همچنین یک کافه تریا ویژه ی کودکان وجود دارد.

مرکز دیره سیتی سرزمین ماجراجویی دبی
Magic Planet این ناحیه بازی شلوغ و پرور در کنار قسمت غذاخوری واقع شده  و برای کودکان به همراه پدر و مادرهایشان در خرید مکان مناسبی محسوب می شود. سواری های متنوعی شامل چرخ و فلک بزرگ و یک قطار و نیز اتومبیل های Bumper و جدیدترین بازی های ویدئویی ارائه می شود.
برای خردسالان انواع بازی های ژیمناستیک و یک زمین کوچک بازی ایمن وجود دارد. ورودی Magic Planet رایگان است و می توانید از امکانات پرداخت حین بازی (با جمع کردن پول روی کارت پلاستیکی) استفاده کنید.

برای سرگرمی ها و تفریحات نامحدود می توانید حالت ویژه ی ۵۰ درهمی خریداری کنید. اگر احساس شدید گرسنگی در حین بازی به سراغتان آمد، چندین فروشگاه در قسمت غذاخوری وجود دارد که می توانید در آنجا سوخت گیری کنید.

مرکز صحرا شارجه زمین حرفه ای دبی

مرکز صحرا شارجه زمین حرفه ای دبیAdventure Land این مرکز که در طبقه ی اول مرکز Sahra واقع شده است ممکن است یک مرکز تفریحی دیگر برای سرگرمی کودکان و استراحت شما پس از یک خرید طولانی به نظر برسد اشتباه می کنید. Adventure Land یک مرکز تفریحی بی نظیر با انواع سواری ها و جاذبه ها برای شاد کردن کلیه سنین است. شما نباید سواری Quantum Laep را از دست بدهید این بازی سریع و هیجان انگیز بوده و برای افراد ترسو توصیه نمی شود. اما انواع سواری های آرام نیز برای خردسالان موجود است.

ورودی ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.