فرودگاه لارستان همه روزه به شارجه و دبی پرواز دارد

فرودگاه لارستان همه روزه به شارجه و دبی پرواز دارد

پرواز به شارجه و دبی

 بلیت دبی , بلیت شارجه
فرودگاه لارستان همه روزه به شارجه و دبی پرواز دارد

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل فرودگاه بین المللی آیت الله آیت اللهی(ره) لارستان با اشاره به استقبال خطوط هوایی خارجی از برقراری پرواز به این فرودگاه گفت: در مسیرهای دبی و شارجه در تمام روزهای هفته پرواز مستقیم برقرار است.

عنایت الله انصاری فرد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در لارستان از بر قراری  پروازهای شرکت “فلای دبی” از فرودگاه  بین المللی آیت الله آیت اللهی(ره) لارستان خبر داد و اظهار داشت: این اقدام در آستانه سال جدید و در راستای رفاه حال بیشتر مردم خونگرم منطقه لارستان و جنوب کشور صورت پذیرفته است.

وی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته مجوزهای لازم جهت انجام ۳ پرواز هفتگی در مسیر دبی-لارستان – دبی توسط شرکت هواپیمایی  “فلای دبی” از سازمان هواپیمایی کشوری صادر شده و این پروازها از فروردین سال ۹۴  در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه از فرودگاه  بین المللی آیت الله آیت اللهی(ره) لارستان انجام می شود.

انصاری فرد با بیان اینکه در طول تعطیلات نوروز، شرکت هواپیمایی ایر عربیا علاوه بر پروازهای روزانه خود، ۱۶ پرواز فوق‌العاده رفت‌وبرگشت از فرودگاه بین المللی لارستان به مقصد “شارجه” انجام می دهد، تصریح کرد: در راستای رفاه حال مسافران در ایام پرترافیک نیز، پروازه‌های شرکت هواپیمایی ایران ایر با هواپیمای “ایرباس” و “ام دی”  شرکت هواپیمایی آسمان با هواپیمای “ایرباس ۳۲۰” صورت می پذیرد.

به گزارش تسنیم، در حال حاضر فرودگاه بین المللی لارستان علاوه بر انجام پرواز در مسیر دبی و شارجه در تمام روزهای هفته، در روز دو شنبه به مقصد قطر، سه شنبه  و جمعه به مقصد کویت و دوشنبه، سه شنبه و جمعه نیز به مقصد تهران پرواز دارد.

پکیج تور دبیرزرو هتل در دبی و رزرو هتل در دبیرزرو بلیت هواپیما برای دبی

ورودی ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.