رستوران المحاره دبی

رستوران المحاره دبی
ناهار تور دبی ، را در زیر دریا میل کنید ! – رستوران المحاره
تور دبی – رستوران المحاره

رستوران المحاره دبی
یکی از دیدنی های دبی و یکی از خاطره انگیز ترین تفریحات در تور دبی می تواند غذا خوردن در دهها متر زیر آب دریای همیشه فارس باشد.

رستوران المحاره که می توان آنرا رستوران صدف ترجمه کرد به واقع یکی از دیدنی ترین و جالب ترین رستوران های دبی بلکه یکی از مهیج ترین رستوران های کل دنیا است.

زمانی که برای صرف غذا به این رستوران زیردریایی می روید برخلاف سایر رستوران ها برای رسیدن به سالن غذا خوری باید از یک زیردریایی شبیه سازی شده که آکواریوم های زیبایی را در اطراف شما به نمایش می گذارد عبور کنید.

ناهار تور دبی را در زیر دریا میل کنید ! – رستوران المحاره

برای صرف غذا در این رستوران زیردریایی برخلاف سایر رستوران ها برای رسیدن به سالن غذا خوری باید از یک زیردریایی شبیه سازی شده که آکواریوم های زیبایی را در اطراف به نمایش می گذارد عبور کرد.

این آکواریوم ها دربرگیرنده بیش از یک میلیون لیتر آب است.شیشه آکواریوم از اکریلیک ساخته شده و برای کاهش تاثیر بزرگ نمایی حدود ۱۸ cm ضخامت دارد. این رستوران در هتل برج العرب قرار دارند.
آکواریوم های رستوران المحاره بیشتر از یک میلیون لیتر آب در خود جای داده است که همین امر باعث شده این رستوران در میان ۱۰ رستوران برتر دنیا قرار گیرد.

رستوران المحاره با این عظمت خودش جزء کوچکی از هتل برج العرب دبی می باشد که اگر در تور دبی بخواهید به این رستوران بروید باید به هتل برج العرب مراجعه کنید.

هتل برج العرب نماد دبی و دارای ۶۰ طبقه با کارکردهای متفاوت است و ستون بندی این هتل تا ۴۰ متر زیر دریا انجام شده. برج العرب از لحاظ ارتفاع بزرگتر از برج ایفل میباشد .

رستوران المحاره دبی

ورودی ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.