ادرس هتل های امارات

ادرس هتل های امارات

ادرس هتلهای امارات

ادرس هتل های ارزان امارات

هتل هاي برتر تجاري در دبي

هتل هايي که در دبي هستند عموماً در سه دسته ساحلي، شهري و صحرايي تقسيم مي شوند. به منظور سفر کاري، بيشتر افراد يکي از هتل هايي که در مرکز شهر است را انتخاب مي کنند تا بتوانند در يکي از کنفرانس هايي که در هتل هاي مرکز شهر برگزار مي شود شرکت کنند، يا نزديک به مرکز تجارت جهاني يا مرکز همايش هاي دبي باشند. همه اين هتل ها نزديک به فرودگاه هستند و در منطقه تجاري دبي واقع شدند.
اگر شما از نشستن در اتاق هاي جلسه خسته شويد، بسياري از اين هتل ها وسيله اياب ذهاب براي رفتن به ساحل فراهم مي کنند يا مي توانيد زمان آزاد خود را در مرکز اسپا، رستوران ها، استخرهاي هتل ها يا مراکز خريد نزديک اين هتل ها بگذرانيد که مطابق با کلاس جهاني ساخته شده اند.
اگر براي کارتان نياز داريد که در مرکز شهر باشيد و همچنين مايليد نزديک به ساحل نيز باشيد، مي توانيد نزديک به «خور دبي» هتل رزرو نماييد. اين رودخانه از خليج فارس مي آيد و شهر را به دو قسمت تقريباً برابر تقسيم مي کند.

۱٫  Hotel Al Bustan Rotana

موقعيت مکاني: دبي؛ جاده Al Bustan
سال ساخت: ۱۹۹۷، تعداد اتاق ها: ۲۷۵، تعداد سوئيت ها: ۲۱
مهمانان با ورود به هتل Al Bustan Rotana در دبی تحت تاثير ترکيب منحصربفرد ميزباني عربي و معماري مجلل مي شوند که اين هتل را به يکي از هتل هاي برتر جهان تبديل کرده است. اين هتل ۵ ستاره در دبي اقامت مجللي فراهم مي کند و يک پيشنهاد مناسب براي مسافران نکته سنج تجاري مي باشد. اين هتل در مرکز شهر دبي و نزديک به مراکز خريد اصلي شهر قرار گرفته است و همچنين فقط چند دقيقه تا فرودگاه بين المللي دبي فاصله دارد.
جايز برنده شده: «بهترين هتل هاي تجاري در دبي»

۲٫  Al Murooj Rotana Hotel and Suites

موقعيت مکاني: دبي؛ واقع در خيابان Al Saffa
هتل Al Murooj Rotana دبی در پيچيدگي، لوکس بودن و فراهم کردن امکانات آسايشي سطح بالايي دارد و به عنوان يک هتل شيک، براي مسافران فضاي داخلي جذابي را آماده کرده است. اين هتل زيرمجموعه Al Murooj بلند آوازه در مرکز منطقه تجاري دبي قرار دارد. اين هتل به دليل معماري منحصربفرد و موقعيت  مکاني عالي، پذيراي هر دو گروه مسافران تجاري و اوقات فراغت مي باشد. اين هتل سالن مجللي با ظرفيت ۱۵۰۰ مهمان براي جشن ها، صرف ناهار و مراسم شرکت ها دارد. همچنين براي مشتريان تجاري، فضا و تسهيلات VIP و اتاق هاي کنفرانس و جلسه با ظرفيت بيش از ۱۲۰ نفر در نظر گرفته شده است.
جايز برنده شده: «بهترين هتل هاي تجاري در دبي»

۳٫  Fairmont Dubai

موقعيت مکاني: دبي؛ جاده Sheikh Zayed
سال ساخت: ۲۰۰۱، تعداد اتاق ها: ۳۹۴
در هتل Fairmont دبی ترکيبي از طراحي معاصر و زيباي شهري بکار گرفته شده است و در مرکز تجاري دبي قرار گرفته است. اين هتل شامل مجموعه اي از آپارتمان ها و دفاتر اداري مي باشد و فاصله کمي با جاذبه هاي اصلي، مراکز خريد، کلوب هاي گلف و سواحل دارد؛ همچنين به طور مستقيم به مرکز همايش هاي بين المللي دبي راه دارد. از فعاليت هايي که در اين محله رايج است مي توان به کويرنوردي، شترسواري، قايق سواري روي رودخانه و بازديد از مسجد معروف دبي و باغ وحش و همچنين رفتن به يکي از بهترين پارک هاي آبي جهان اشاره کرد. بخش کاري شامل يک طبقه بورس و تجارت مي باشد که داراي دفاتر مجازي و اتاق هاي هيات مديره با تجهيز به خطوط DSL و اينترنت وايرلايس مي باشد.
جوايز برنده شده: «بهترين هتل هاي تجاري در دبي» و «بهترين هتل از لحاظ مناسب بودن براي بچه ها در دبي»

۴٫  InterContinental Dubai Festival City

موقعيت مکاني: دبي؛ Dubai creek
سال ساخت: ۲۰۰۷
با برنامه ريزي هاي انجام شده قرار است اين محل به يک مرکز عطف و قابل توجه تبديل شود. از ويژگي هاي آن مي توان به چشم انداز خيرکننده از زواياي مختلف اشاره کرد. اين مرکز ۱۰ دقيقه رانندگي از فرودگاه بين المللي دبي فاصله دارد و در مرکز «دبي فستيوال سيتي»  معروف به شهري در شهري ديگر قرار دارد. اين منطقه تفريحگاهي با ترکيبي از مراکز خريد، رستوران ها، سرگرمي ها، خانه ها، مدرسه ها، ادارات و هتل ها در يک جا مي باشد. فضايي که براي مهماني ها و جلسات در نظر گرفته شده ۳۸۰۰ مترمربع مي باشد.
جايز برنده شده: «بهترين هتل هاي تجاري در دبي»

۵٫  Jumeirah Emirates Towers

موقعيت مکاني: دبي؛ مرکز مالي بين المللي دبي (DIFC)
سال ساخت: ۲۰۰۰، سال طراحي مجدد: ۲۰۰۵، تعداد اتاق ها: ۴۰۰
اين برج ها در قلب منطقه تجاري دبي قرار گرفته است و بخش کاري اين برج ها به طور کامل مجهز به Biz Pod مي باشد و شامل ۳ اتاق هيات مديره با قابليت ويديو کنفرانس پيشرفته مي باشد. تراس هاي بزرگ و اتاق هاي شخصي در طبقات ۷ و ۸ چشم اندازهاي ديدني و جالبي را ايجاد کرده است. سالن معروف جلسات اين برجها، در طول روز از نور طبيعي برخوردار است و مي تواند به سه فضاي مستقل و جداگانه براي جلسات مختلف تقسيم شود. رويدادهاي کاري کوچکتر مثل جلسات کاري، کنفرانس ها، ناهار کاري و سمينارها را مي توان در ۱۲ اتاق جلسه که شبيه اتاق هاي هيات مديره ساخته شده است، برگزار کرد. شايان ذکر است که بخش کاري اين برج ها ۲۴ ساعته باز هستند.
جوايز برنده شده: «بهترين هتل هاي تجاري ۲۰۱۴»، «بهترين هتل هاي تجاري در دبي»، «بهترين هتل ها براي جمع هاي دوستانه»، «۵۰ هتل ۵ ستاره برتر در سال ۲۰۰۶»، «۵۰ هتل ۵ ستاره برتر در سال ۲۰۰۷»، «۵۰ هتل ۵ ستاره برتر در سال ۲۰۰۸»

معرفی کاملتر هتل جمیرا امارات تاور دبی

۶٫  Kempinski Hotel Mall of the Emirates

موقعيت مکاني: دبي؛ Al Barsha
سال ساخت: ۲۰۰۶، تعداد اتاق ها: ۳۹۳، تعداد سوئيت ها: ۸۵
هتل Kempinski Hotel Mall of the Emirates سومين پيست اسکي بزرگ داخلي در دنيا و بزرگترين پارک پوشيده از برف را دارد. اين هتل دلوکس ۵ ستاره به بزرگترين مرکز خريد راه دارد و با امکانات و تسهيلاتي که دارد مانند مرکز تخصصي سلامت، استخرها، زمين هاي تنيس و … تجربه کاملي از تجربه آسودگي و سلامتي را ارايه مي کند. در بخش کاري همه سرويس هاي رايج ارايه مي شود.
جوايز برنده شده: «بهترين هتل هاي تجاري در دبي» و «۵۰ هتل ۵ ستاره برتر در سال ۲۰۰۸»،

۷٫  Radisson Blu Hotel Dubai Deira Creek

موقعيت مکاني: دبي؛ جاده Bani Yas
تعداد اتاق ها: ۲۸۷، تعداد سوئيت ها: ۳۹
اين هتل در مرکز منطقه تجاري و خريد شهر قرار دارد و فقط چند دقيقه با فرودگاه بين المللي دبي فاصله دارد. اين هتل ۵ ستاره جوايز معتبري برنده شده است از جمله به عنوان برترين هتل تجاري در خاورميانه انتخاب شده است. اين هتل داراي ۱۰ اتاق جلسه با چشم اندازهاي پانوراما از بندرگاه دبي و برخورداري از نور طبيعي در طي روز مي باشد. دو تالار اين هتل ظرفيت برگزاري رويدادها تا ۷۰۰ نفر با تمامي تسهيلات موردنياز را مهيا مي کند. جوايز برنده شده: «بهترين هتل هاي تجاري در دبي» و «يکي از ۵۰ هتل ۵ ستاره برتر در سال ۲۰۰۷»

۸٫  Raffles Dubai

موقعيت مکاني: دبي؛ جاده Sheikh Rashed
سال ساخت: ۲۰۰۷، تعداد اتاق ها: ۲۴۶، تعداد سوئيت ها: ۵۶
معماري هتل Raffles Dubai الهام گرفته شده از اهرام مصر است و اين ساختار چشم انداز ديدني از دبي را فراهم کرده است. از ويژگي هاي اين هتل مي توان به مرکز اسپا پيشرفته و اينترنت واي-فاي رايگان در اتاق ها اشاره کرد. اتاق هاي هتل با زيورهاي دست ساز و پارچه هاي شيک تزيين شده اند و هر اتاق داراي بالکن اختصاصي بزرگ مي باشد که افق دبي به راحتي ديده مي شود. همه واحدها داراي ماهواره، تلويزيون بزرگ و iPod مي باشد. تالارها و اتاق هاي جلسه در اين هتل ظرفيت ۵۵۰ نفر دارد.
جوايز برنده شده: «بهترين هتل هاي تجاري در دبي» و «يکي از ۵۰ هتل ۵ ستاره برتر در سال ۲۰۰۸»

۹٫  Shangri-La Hotel Dubai

موقعيت مکاني: دبي؛ جاده Sheikh Zayed
سال ساخت: ۲۰۰۳، تعداد اتاق ها: ۳۰۳، تعداد سوئيت ها: ۳۱
هتل Shangri-La اقامت لوکس را با ميزباني ويژه و ناهارخوري متمايز در مرکز دبي فراهم مي کند. معماري و ساختار اين هتل الهام گرفته از سبک معاصر و مجلل عربي مي باشد که در ۳۰۳ اتاق و سوئيت استفاده شده است.
استفاده از رنگ هاي خاکي با روکش هاي چوب چنار و آثار هنري اصيل، فضاي صميمي را براي مهمانان فراهم کرده است. اين هتل در مرکز تجاري و توريستي دبي قرار گرفته است و بخش کاري آن ۲۴ ساعته باز است.
جوايز برنده شده: «بهترين هتل هاي تجاري در دبي» و «يکي از ۵۰ هتل ۵ ستاره برتر در سال ۲۰۰۶»

۱۰٫  Taj Palace Hotel Dubai

موقعيت مکاني: دبي؛ Al Riqqa
هتل ۵ ستاره دلوکس Taj Palace در مرکز دبي واقع شده است و امکانات و خدمات کاملي را به مسافران ارايه مي کند. در اين محله مسافران مي توانند فعاليت هايي مانند رفتن به بازارهاي عربي، بازديد از مراکز فرهنگي و موزه ها را داشته باشند. همه اتاق هاي اين هتل سبک معاصر و فضاي راحتي ارايه مي کنند. اين هتل بزرگترين اتاق با ۶۱ مترمربع (با احتساب فضاي بالکن) را در شهر دارد. مسافران مي توانند در ۳ اتاق جلسه با آسودگي به کارهاي خود بپردازند.
جايز برنده شده: «بهترين هتل هاي تجاري در دبي»

۱۱٫  Traders Hotel Dubai

موقعيت مکاني: ديره، Abu Baker Al Siddiqu
سال ساخت: ۲۰۰۳، تعداد اتاق ها: ۲۵۰، تعداد طبقات: ۶
این هتل ۱۵ دقيقه با فرودگاه بين المللي دبي فاصله دارد و به مرکز تجاري ديره نزديک است. دسترسي به اين هتل راحت است و خوش آمدگويي آن به سبک عربي معاصر را دارد. آنچه اين هتل را از هتل هاي ديگر متمايز مي کند امکانات و تسهيلات هتل است. بخش کاري اين هتل خدمات کاري متعددي را ارايه مي دهد مانند  تجهيزات A/V، اتصالات WAP.
جايزه برنده شده: «بهترين هتل هاي تجاري در دبي»

علاوه بر هتلهای مذکور، هتلهای جدید زیر به منظور ارایه خدمات به مسافران تجاری برنامه ریزی کرده اند و با قیمتهای مناسب میزبان مسافران برای توسعه اهداف کاری و تجاری نیز هستند.

۱۲٫  هتل Black Stone

موقعيت مکاني: ديره، Al Muraqqabat
هتل Black Stone در مرکز تجاري دوبي قرار گرفته است، ۵ دقيقه پياده روي با برج ساعت فاصله دارد و به فرودگاه بين المللي و مرکز همايش هاي دوبي نزديک است. همچنين ۵ کيلومتر از ايستگاه مرکز تجارت جهاني دوبي فاصله دارد.
هر اتاق اين هتل تلويزيون بزرگ و تهيه هوا دارد. باشگاه بدنسازي، سولاريوم و اسپا از ديگر خدمات اين هتل هستند.

۱۳٫  هتل Al sarab

موقعيت مکاني: ديره
هتل Al sarab با طراحي مدرن  و اتاق هاي مجلل در هر اتاق تلويزيون بزرگ، سيستم تهويه هوا و کانال هاي ماهواره دارد، همچنين اينترنت واي فاي رايگان در همه واحدهاي هتل قابل استفاده است.
اين هتل ۱٫۵ مايل از موزه دوبي، ۰٫۵ مايل از مرکز تجارت جهاني، ۳ مايل از مرکز همايش هاي بين المللي و ۲٫۵ مايل از فرودگاه بين المللي دوبي فاصله دارد.

۱۴٫  هتل Suba

موقعيت مکاني: ديره، Al Rigga street
هتل ۴ ستاره Suba با سبک مدرن و ميزباني گرم عربي در مرکز دوبي قرار دارد. از لحاظ دسترسي هتل، ۱ مايل با موزه دوبي، ۳ مايل از مرکز همايش هاي بين المللي و ۲٫۵ مايل از فرودگاه بين المللي دوبي فاصله دارد. در اين هتل هر اتاق iPad، تهويه هوا و تلويزيون بزرگ دارد. از خدمات ديگر اين هتل مي توان به امکانات برگزاري جلسه، تبديل ارز، مرکز کاري، فتوکپي و اجاره خودرو اشاره کرد.

۱۵ : هتل Fortune Grand Hotel

هتل Fortune Grand Hotel، هتلی است مدرن در قلب شهر دوبی. از امکانات هتل میتوان به سونا، استخر شنا و رستوران های ممتاز اشاره داشت. اتاق های هتل مجهز و از حمام اختصاصی و تلویزیون LCD برخوردار میباشند. تریا و رستوران هتل انواع خوراکهای سنتی و بین المللی را سرو میکنند. خوراکها، هرروز بصورت سلف سرویس سرو میشوند. علاوه براین ، میهمانان میتوانند در رستوران کنار استخربه صرف غذا بپردازند. هتل Fortune Grand Hotel، در چند قدمی مراکز عمده خرید شهر واقع شده است. هتل، ۱۵ دقیقه با ماشین، تا نمایشگاه مرکز تجارت جهانی و فرودگاه بین المللی دوبی فاصله دارد.

آدرس هتل فورچون گرند دبی : UNITED ARAB EMIRATES – DUBAI – OMAR BIN AL KHATTAB ROAD,DEIRA

تلفن هتل فورچون گرند دبی  : ۰۰۹۷۱۴۲۷۱۹۹۹۸

 

هتل آتلانتیس دبی

هتل آتلانتیس دبی با هزینه یک میلیارد و ششصد میلیون دلار در زمینی به مساحت ۴۵ هکتار با مجموع ۱۶۰۰ اتاق و سوییت ساخته شده است. موقعیت عالی هتل آتلانتیس دبی قیمت در حلال بالایی جزیره مصنوعی نخل جمیرا در پالم دبی و طراحی بی نظیر و امکانات متعدد این هتل ، هتل اتلانتیس دبی را به هتلی اعجاب انگیز تبدیل نموده است.

Crescent Road, The Palm Island, Dubai – United Arab Emirates ‎
آدرس
۰۲۰۹۷۱۴۴۲۶۰۰۰۰           تلفن
۰۲۰۹۷۱۴۴۲۶۰۰۰۰           فکس
info@atlantisthepalm.com           ایمیل
www.atlantisthepalm.com           وبسایت

هتل Abjar Grand دبی در فاصله ۳ کیلومتری ابوهیل و در منطقه هور العنض واقع شده است. فاصله این هتل از ایستگاه مترو ابوهیل در حدود چند قدم است. تمامی اتاق های مطبوع  Abjar Grand با دکوری شاد و مدرن و تجهیزاتی نظیر تلویزیون و سرویس بهداشتی در خدمت میهمانان خود می باشند.

آدرس هتل ابجار گرند: Hor Al Anz Opposite to Abu Hail Metro Station, Dubai, United Arab Emirates
تلفن هتل ابجار گرند: ۰۰۹۷۱۴۲۶۶۲۶۶۶

 آدرس هتل دبی پالم دبیفلرسی :منطقه دیره دبی ، خیابان المطینه
آدرس هتل دبی پالم بروی نقشه : Al Muteena St – Dubai – United Arab Emirates

ادرس هتل های امارات , ادرس هتل های ارزان , ادرس هتل های دبی , قیمت هتل های امارات

ورودی ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.